خانه خبر

حمایت های انجمن صرع در ایام کرونا

حمایت های انجمن صرع در ایام کرونا

اشتراک گذاری

 انجمن صرع ایران در ایام شیوع کرونا با وجود محدودیت در تردد و دسترسی، پس از فرا رسیدن سال نو، از اعضای خود در مناطق محروم حمایت کرد. 

 


   در این برنامه ریزی بهاری که هدف از آن حمایت از اقشار کم درآمد در مناطق محروم کشور بود، در زمینه های مختلف از جمله هزینه های درمانی و معیشتی مبتلایان به صرع تسهیلاتی ارائه شد.
   این مناطق محروم تحت پوشش شامل ایرانشهر، فهرج کرمان، شهرکرد و سمنان بود که اعضای آن به شیوه های مختلف از جمله ارسال دارو، پرداخت کمک هزینۀ دارویی و اهدای بن خرید مورد حمایت انجمن صرع قرار گرفتند.
   از آنجایی که رسالت اصلی انجمن صرع ایران افزایش آگاهی مبتلایان به صرع به منظور افزایش کیفیت زندگی ایشان و عموم جامعه است، اولویت برنامه های خود را به آموزش و اطلاع رسانی اعضا اختصاص می دهد.
 همچنین با توجه به اینکه این مرکز یک سازمان مردم نهاد است و از دریافت کمک های دولتی بی نصیب است، با بودجۀ بسیار محدودی که از خیرین و نیکوکاران تأمین می کند، در صورت امکان حمایت های درمانی و معیشتی بسیار محدودی را نیز فقط به مددجویان نیازمند خود ارائه می کند.

4 دیدگاه

محمد
محمد

جمعه ۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴

با سلام واحترام. پسرم از دوسالگی دچار بیماری صرع مقاوم به درمان شده وحدود 18 سال است تحت درمان قرار دارد. هزینه بالای دارو ودرمان به جای خود الان یک جوان بیست ساله به دلیل عوارض داروهای اعصاب وروان نمیتواند کار کند بیشتر موافع خواب آلود است. آینده اش برایم خیلی نگران کننده شده خودم بیکار هستم مستاجر خانواده 5 نفره. همه بجای خود هیچ نهادی خیریه ای حمایت نمیکند. انجمن صرع مشهد هم فکر کنم فقط برای اایجاد شهرت چند دکتر بنا شده. کوچکترین کمکی نمیشود.. حدود دو سال است هیچ دکتری فرزندم را به دلیل بی پولی نبردم فقط داروی آزاد دانه ای میگیرم. ولی مقالات را که میخوانی تعریف میکنند ما چه کردم چه میکنیم. تشکر

مهدی نیک نژاد
مهدی نیک نژاد

جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

حمایت ازاقشار کم درآمد وبیبضاعت و حضور در مشارکتی پرش

مجتبی
مجتبی

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲

با شهرهای استان فارس نیز همکاری کنید. موفق باشید.

فاطمه باقری
فاطمه باقری

جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۸

حضور و استفاده ازاز جلسه

دیدگاه شما

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب

موردی برای نمایش وجود ندارد